Lato 2023 – zgłoszenia

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Osoby spoza diecezji na początku będą na liście rezerwowej – będziemy starać się znaleźć miejsce dla wszystkich.

Krok 1

Przed zgłoszeniem się na rekolekcje przeczytaj poniższy dokument. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią to koniecznie poproś rodziców, aby go przeczytali:

Krok 2

Przed wypełnieniem formularza upewnij się, czy wiesz do którego z rejonów przynależy Twoja parafia. Jeśli nie wiesz zapytaj animatora lub Księdza Moderatora! <<Lista rejonów>>
Jeśli błędnie wybierzesz rejon zgłoszenie zostanie odrzucone!

Krok 3 – informacje

Cena rekolekcji to 1600,00 zł, jedynie ONŻ3 to 1700,00 zł. Zadatek, który trzeba wpłacić przy oddaniu zgłoszenia to 500,00 zł w obydwóch przypadkach. Jeżeli rekolekcje się odbędą, a uczestnik zrezygnuje zadatek nie jest zwracany.

ZAPISY BĘDĄ TRWAŁY DO 30 KWIETNIA 2023

Krok 4 – wypełnij formularz

>> Formularz zgłoszeniowy na rekolekcje <<

Krok 5

Poczekaj na otrzymanie karty drogą mailową. Może to potrwać nawet do 15 dni roboczych. Zasadniczo karty będą wysyłane w weekendy.
Kartę następnie należy uzupełnić – sprawdzając koniecznie czy pod zgodą na wyjazd uczestnika niepełnoletniego są podpisy obojga rodziców / opiekunów prawnych.
Dopiero po otrzymaniu karty należy wpłacić zadatek! Proszę nie robić tego przed otrzymaniem karty! W tytule przelewu należy wpisać numer zgłoszenia, który jest na karcie!
Na końcu oddaj kartę Księdzu Moderatorowi w parafii lub animatorowi.

Życzymy owocnych rekolekcji 🙂